online otobüs bileti has turizm

has-turizm

Has Turizm Hatay Adana

İlk olarak 1900’lerde temeli atılan Has turizm yüzlerce kara taşıdı ile insan taşımacılığın yanı sıra yük taşımacılığı yaparak başlığı bu işi 1968’lerde yurt dışına açılarak da devam ettirmiştir. Sadece iller arası insan taşımacılığı misyonunun yanı sıra düzenlediği hac seferleriyle de tarihe adını altın harflerle yazdırmıştır. İki kardeşim azimli ve meşakkatli bu yolculukları sayesinde Suriye Riyad Damman Cidde akabe ve mısır seferleri ile sadece yurt içinde değil yurt dışında da adını duyurmuş. Zaferini ilan etmiştir. Başarılı birçok organizasyonun altına imzasını atan Has Turizm körfez bunalımında yemen vatandaşlarını Arabistan’dan yemene taşıma görevini üstlenerek büyük ödüllere layık görülmüştür. Eğitime ve kültüre fazlasıyla değer veren bu şirketin sosyal sorumluluk adına kurdukları İsmail-Mehmet Selim Kara Kız Meslek Lisesi ve Sıdıka-Bedia Kara İlköğretim okullarında açılışını yapmışlardır.

ÜÇ KITAYA İNSAN TAŞIMACILIĞI HAS TURİZMDE

Hayallerinizdeki yolculuğa adım atmanız için çıkacağınız yolculuğunuzda Has Turizm Otobüs Biletini yetkili acentelerden satın alıp ilk adımı atabilirsiniz. Online Bilet Has Turizm ayrıcalıklarından yararlanmak için  Online Otobüs Bileti Has Turizm güvencesi ile sahip olun. Bindiğiniz tüm otobüsler son teknoloji ile üretilen Mercedes travego 17 shdroyal class markadır. İthal kumaş ve deri kaplı baş dayamalı ergonomik tekli koltuk özelliğine sahip bu araçlar siz değerli misafirleri için en iyisini yapma çabasındadır. Sizde en iyi şekilde ağırlanmak istiyorsanız Has Turizm Bilet Alın hayatınızın en konforlu yolculuğuna çıkın.

Geniş iç hacme sahip bu otobüslerde ayrıca her koltuğa özel küçük ekran TV’ler film ve oyun arşivi bulunaktadır. Kablosuz internet bağlantısı sayesinde sınırsız internet keyfi yaşayacağınız bağlantınızın şifreleri Has Turizm Otobüs Biletinin iç tarafında bulunmaktadır. Türkiye’nin her yerinden ulaşabileceğiniz 444 0 631 müşteri numarasından Has Turizm Otobüs Bileti sahibi olabilir yahut rezervasyon sağlayabilirsiniz. Dilerseniz web sitelerini ziyaret edebilir Online Otobüs Bileti Has Turizm kalitesinde sahip olabilirsiniz. Online Bilet Has Turizm alımlarında ayrıca indirim uygulanmaktadır. Sevdiklerinize güven ve huzur ortamında ulaşmak istiyorsanız  Has Turizm Bilet Alıp ayrıca fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

Adana Has Turizm

Has Turizm Bilet Ala’n değerli misafirlerin sadece yolculuk sonrası değil öncesinde de yolculuklarında herhangi bir aksilik yaşanmaması açısından belli noktalardan alınan yolcular Mercedes-Benz marka lüks araçlarla Konfor ve Güvenlik eşliğinde otogara otobüsün hareket ettiği noktaya getirilirler. Has Turizm tüm illerinden ilçelerinden ve bazı köylerinden hareket ederek Türkiye’nin dört bir yanına yolculuk etmektedir. Hayallerinizde ki yolculuğa kaliteli bir biçimde ulaşmak için Has Turizm Bilet Alımı yapın. Sevdiklerinize ulaşmanın en güzel yolu ve güvencesi altında geçtiği gibi her bir yolcu has turizm güvencesi ile otobüse adım attıkları zamandan itibaren sigortalanırlar. Her otobüste bulunan Türkiye’nin en kapsamlı kültür arşivi dergisi de okumanız için verilecektir.Metro Turizm Hatay ve Adana güzergahlarında en büyük rakibidir. Adana Has Turizm için vazgeçilmez bir hattır , şirketin satış ofisleri telefon numaralarını sitemizden temin edebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *